Gelová modeláž

Proč je právě gelová modeláž správná volba?

Gelová modeláž je skvělá volba pro ty, co chtějí mít stále krásné a dlouhé nehty. V dnešní době je to nejžádanější úprava nehtů. Protože gel je dokonale průhledný, vypadají gelové nehty přirozeně. Gelové nehty jsou tenké, pružné a částečně prodyšné. Přesto jsou velmi pevné a lze s nimi zvládnout všechny běžné činnosti. Lak na nich vydrží opravdu dlouho.

Gelové nehty nevyžadují žádnou zvláštní péči, stačí pouze jednou měsíčně navštívit manikérku, která Vaši modeláž nehtů doplní. Gelová modeláž vyřeší Vaše problémy s vadami nehtů, jako jsou popraskané nebo deformované nehty. Gelové nehty lze aplikovat na jakýkoliv tvar i velikost nehtu.

Jaký zvolit tvar nehtů? Záleží jen na Vás, jaký tvar si vyberete. Základní tvary nehtů jsou kulaté, oválné, hranaté (počítačové), špičaté. Délku nehtů si můžete zvolit podle svého uvážení. Pokud máte nehty prodloužené poprvé, je lepší co možná nejkratší délka nehtů.

Gelová modeláž UV gelem s prodloužením nehtů

Pokud chcete mít nehty delší, používají se takzvané tipy (špičky) na prodlužování nehtů a šablony.
Modeláž nehtů na tipy
Tipy se nalepí na vlastní nehet a pak se upraví do požadovaného tvaru. Následně se v několika vrstvách nanáší UV gel, který se nechá vytvrdit v UV lampě. Takto připravené nehty můžeme dále lakovat a různě zdobit. Velmi oblíbená je tzv. francie. Modeláž je zakončena nanesením svrchního lesku.
Modeláž nehtů na šablony
Probíhá podobně jako gelová modeláž s tipy. Tato modeláž se provádí UV gelem, který se nanáší na šablonu zasunutou pod přírodní nehet a nechává se vytvrdit v UV lampě.

Gelová modeláž UV gelem na vlastní nehty

Modeláž nehtů gelem lze provádět i přímo na vlastní nehty, pokud máte správnou délku a tvar nehtů. Na upravené vlastní nehty se v několika vrstvách nanese gel, který se nechá zatvrdnout pod UV lampou. V tomto případě se nehty neprodlužují, pouze se zpevní.

Gelová modeláž UV akrygelem

Postup při modeláži akrygelem je stejný, jako při gelové modeláži. Akrygel je kombinací gelu a akrylového pudru. Je stejně tak pružný jako UV gel, ale tvrdý jako akryl. Je dokonale přilnavý. Je vhodný pro velmi zatěžované nehty. Akrygel lze s UV gely kombinovat.

Doplnění nehtů

Nehty odrůstají cca 1 mm za týden. Na doplňování by se mělo chodit 1x za 3-4 týdny. Záleží na tom, ja rychle Vám nehty rostou. nehty

Komentáře nejsou povoleny.

SEO katalog Free odkazy Katalog-odkazů.cz Služby a řemesla XEX.CZ ONCZ.NET Moderní katalog odkazů
katalogkatalog optimalizace PageRank.cz Toplink - katalog odkazů CZIN.eu Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky ZDROJ.cz - katalog odkazů Catalog Clonet - evropský katalog Toplist: Modeláž nehtů