Francouzská modeláž

Klasická a elegantní francie

Klasická francouzská manikúra je potažení nehtů bezbarvým nebo narůžovělým lakem, popř. žádným lakem. Potom se vytvoří proužek sytě bílým lakem na konci nehtů. Nakonec se celé nehty přelakují průhledným bezbarvým lakem, který jim dodá lesk.

Permanentní francii je možné vytvořit na přírodní nehty, gelové nehty i nehty akrylem. Používá se lak nebo UV gel. Proužek na nehtech může být bílý nebo barevný, záleží jen na Vašem přání.

Permanentní francie u modeláže nehtů

Permanentní francie je velmi žádanou úpravou při modeláži gelem. Gelové nehty s permanentní francií vypadají čistě a upraveně. Na nehty překryté gelem se nanese proužek vybranou barvou a po zaschnutí se celý nehet překryje další vrstvou gelu. Takto upravené nehty je možné přelakovat barevnými laky. Výhodou je, že po odlakování francie zůstane. Na permanentní francii se často přidává různé zdobení.

 

Komentáře nejsou povoleny.

SEO katalog Free odkazy Katalog-odkazů.cz Služby a řemesla XEX.CZ ONCZ.NET Moderní katalog odkazů
katalogkatalog optimalizace PageRank.cz Toplink - katalog odkazů CZIN.eu Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky ZDROJ.cz - katalog odkazů Catalog Clonet - evropský katalog Toplist: Modeláž nehtů