Modeláž akrylem

Je lepší modeláž gelem nebo akrylem?

Modeláž nehtů akrylem je starší metoda než použití UV gelu. Stejně tak jako u gelové modeláže, se i u modeláže akrylem používají umělé tipy nebo šablony. Na upravený přírodní nehet se nanáší akrylový prášek, který se nejprve aktivuje tekutým přípravkem. Takto vzniklou hmotou se provádí vlastní modeláž. Akryl se nevytvrzuje v UV lampě, ale zasychá přirozenou cestou.

Výhody a nevýhody modeláže akrylem

Je všeobecně známé, že při modeláži akrylových nehtů vzniká zápach. V dnešní době je však možné zakoupit i materiály bez zápachu, bývají však o něco dražší.
Většinou se také uvádí, že akrylové nehty jsou tvrdší a odolnější vůči mechanickému poškození. Jsou ovšem méně pružné než nehty gelové. Akrylové nehty se musí lakovat, nebo mít gelové zakončení. Doporučuji proto gelové nehty, kde konečný vzhled modeláže nehtů je efektivnější.

Jaký způsob modeláže si vybrat?

I když já dávám přednost gelové modeláži, záleží jen na Vás, kterou metodu si vyberete. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že gelové nehty jsou stejně tak odolné jako nehty akrylové. Pokud si však budete přát nehty akrylem, ráda Vám vyhovím.

lak na nehty

Komentáře nejsou povoleny.

SEO katalog Free odkazy Katalog-odkazů.cz Služby a řemesla XEX.CZ ONCZ.NET Moderní katalog odkazů
katalogkatalog optimalizace PageRank.cz Toplink - katalog odkazů CZIN.eu Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky ZDROJ.cz - katalog odkazů Catalog Clonet - evropský katalog Toplist: Modeláž nehtů